Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start OFERTY PRACY Exbud - Inżynier Budowy

Exbud - Inżynier Budowy

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i koordynacja procesu budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy / projektu;
  • Nadzór nad prowadzonymi pracami
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej;
  • Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert;
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych;
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – budowlane, min. inżynier / również osoby bezpośrednio po studiach, nie posiadające jeszcze uprawnień budowlanych;
  • Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność;
  • Ogólna wiedza techniczna i chęć jej ciągłego pogłębiania i rozwoju;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP;
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów: MS OFFICE, AUTOCAD, NORMA PRO;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Co zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon;
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).