Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start KONFERENCJE I SEMINARIA Zapraszamy na VIII Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe - 18-20 września 2022 r.

Zapraszamy na VIII Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe - 18-20 września 2022 r.

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

w imieniu współorganizatorów: Polskiego Kongresu Drogowego – Komitetu Narodowego Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie serdecznie zapraszam do udziału w VIII Warmińsko-Mazurskim Forum Drogowym „Drogi i transport drogowy w 2022 roku”. Konferencja odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim w dniach 18-20 września br. Forum poprzedzone będzie rowerowym piknikiem edukacyjnym kierowanym do dzieci i młodzieży w Parku Centralnym w Olsztynie w dniu 18 września.

Tematem tegorocznego wydarzenia będzie infrastruktura drogowa i transport drogowy w obecnej sytuacji. Pierwsza sesja poświęcona będzie gospodarce obiegu zamkniętego-materiały odpadowe i z recyklingu. Następnie będziemy rozmawiać o alternatywach dla transportu samochodowego. Województwo Warmińsko-Mazurskie jest liderem w tworzeniu infrastruktury drogowej przeznaczonej dla rowerów, jako alternatywnej niskoemisyjnej i atrakcyjnej formy transportu. Kolejna sesja przybliży nam zagadnienia innowacji drogowych, zwłaszcza w zakresie nawierzchni. Ostatnia sesja konferencji poświęcona będzie aktualnym problemom transportu drogowego.

Dla Państwa wygody spotkanie będzie organizowane w formie hybrydowej. Konferencja jest kierowana do zarządców dróg na każdym poziomie, przedstawicieli firm oraz świata nauki. Szczegółowy program oraz informacje o warunkach udziału oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie internetowej: https://kongresdrogowy.pl/viii-warminsko-mazurskie-forum-drogowe/.

 

W przypadku opłacenia udziału ze środków publicznych w przynajmniej 70 proc., możliwe jest zwolnienie z podatku VAT.

Dla pracowników Zarządów Dróg Wojewódzkich i Powiatowych przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Organizacyjnym pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub numerem telefonu 605 200 214.

 

z poważaniem

 

Zbigniew Kotlarek
/-/
Prezes Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy